Vår personal har gedigen erfarenhet och hjälper dig gärna med lösningar för dina behov. Tyngdpunkten ligger på flexibilitet, snabbhet och raka besked. Kontakta oss vid förfrågan om priser, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt försäljnings- och supportteam dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Linus Erlandsson

Linus Erlandsson

Senior Sourcing Manager
+46 736 20 54 55
linus.erlandsson@areco.se

Simon Streeter

Simon Streeter

Inköp & Logistik
+46 736-16 54 66
simon.streeter@areco.se

Piotr Lewczuk

Piotr Lewczuk

Exportsäljare Coils
+48 885 320 800
piotr.lewczuk@areco.se

David Štajnc

David Štajnc

Exportsäljare Coils
+420 734 767 920
david.stajnc@areco.se

Johan Zeidler

Johan Zeidler

Divisionschef Specialstål
+46 705-47 21 52
johan.zeidler@areco.se

Ulf Zeidler

Ulf Zeidler

Säljare Specialstål
+46 705-90 25 97
ulf.zeidler@areco.se

Anders Liljebjörn

Anders Liljebjörn

Säljare Specialstål
+46 705-20 05 03
anders.liljebjorn@areco.se

Karine Fabert

Karine Fabert

Kundtjänst/Support Specialstål
+46 31-746 42 02
karine.fabert@areco.se

Johan Wenzel

Johan Wenzel

Kundtjänst/Support Specialstål
+46 31-746 42 09
johan.wenzel@areco.se