Vår personal har gedigen erfarenhet och hjälper dig gärna med lösningar för dina behov. Tyngdpunkten ligger på flexibilitet, snabbhet och raka besked. Kontakta oss vid förfrågan om priser, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt försäljnings- och supportteam dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Christoffer Dahlström

Christoffer Dahlström

Inköp & Logistik
0736-20 27 05
christoffer.dahlstrom@areco.se

Linus Erlandsson

Linus Erlandsson

Senior Sourcing Manager
+46 736 20 54 55
linus.erlandsson@areco.se

Eva Strandberg

Eva Strandberg

Kvalitetsansvarig
0730-44 98 65
eva.strandberg@areco.se

Coil

Otto Hillerström

Otto Hillerström

Exportsäljare Coils
0736-20 27 47
otto.hillerstrom@areco.se

Piotr Lewczuk

Piotr Lewczuk

Exportsäljare Coils
+48 885 320 800
piotr.lewczuk@areco.se

Charlotte Damgaard

Charlotte Damgaard

Kundtjänst/Support Coils
0762-38 95 37
charlotte.damgaard@areco.se

Valeri Redel

Valeri Redel

Kundtjänst/Support Coils
0736-10 12 25
valeri.redel@areco.se

Stålservicecenter

Jonathan Fyhr

Jonathan Fyhr

Divisionschef SSC
0766-34 33 32
jonathan.fyhr@areco.se

Tobias Eberstål

Tobias Eberstål

Säljare SSC
0736-23 86 76
tobias.eberstal@areco.se

Fredrik Bergman

Fredrik Bergman

Säljare SSC
0727-21 72 00
fredrik.bergman@areco.se

Hanna Strandh

Hanna Strandh

Kundtjänst/Support SSC
0736-54 32 48
hanna.strandh@areco.se

Martin Shin Jardbo

Martin Shin Jardbo

Kundtjänst/Affärsutvecklare
0736-20 01 16
martin.jardbo@areco.se

Niclas Svensson

Niclas Svensson

Produktionsplanering
0736-20 27 50
niclas.svensson@areco.se

Roger Borg

Roger Borg

Produktionschef SSC
0700-45 01 24
roger.borg@areco.se

Specialstål

Johan Zeidler

Johan Zeidler

Divisionschef Specialstål
0705-47 21 52
johan.zeidler@areco.se

Ulf Zeidler

Ulf Zeidler

Säljare Specialstål
0705-90 25 97
ulf.zeidler@areco.se

Anders Liljebjörn

Anders Liljebjörn

Säljare Specialstål
0705-20 05 03
anders.liljebjorn@areco.se

Jan Andersson

Jan Andersson

Säljare Specialstål
0707-46 42 69
jan.andersson@areco.se

Karine Fabert

Karine Fabert

Kundtjänst/Support Specialstål
031-746 42 02
karine.fabert@areco.se

Johan Wenzel

Johan Wenzel

Kundtjänst/Support Specialstål
031-746 42 09
johan.wenzel@areco.se

Friedrich Becker

Friedrich Becker

Säljare Specialstål
0736-75 62 16
friedrich.becker@areco.se