Kontakt

Vår personal har gedigen erfarenhet och hjälper dig gärna med lösningar för dina behov. Tyngdpunkten ligger på flexibilitet, snabbhet och raka besked. Kontakta oss vid förfrågan om priser, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt försäljnings- och supportteam dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Anders Lindell
VD
0709-42 12 22
anders.lindell@areco.se

Jonathan Fyhr
Affärsutvecklare SSC
0766-34 33 32
jonathan.fyhr@areco.se

Christoffer Dahlström
Inköp & Logistik
0736-20 27 05
christoffer.dahlstrom@areco.se

Torbjörn Larsson
Produktionschef SSC
0705-69 19 17
torbjorn.larsson@areco.se

Otto Hillerström
Export Sales Manager
0736-20 27 47
otto.hillerstrom@areco.se

Charlotte Damgaard
Customer Support Coordinator
0762-38 95 37
charlotte.damgaard@areco.se

Hanna Strandh
Customer Support Coordinator
0736-54 32 48
hanna.strandh@areco.se

Tobias Eberstål
Key Account Manager
0736-23 86 76
tobias.eberstal@areco.se

Niclas Svensson
Production Planning Support Coordinator
0736-20 27 50
niclas.svensson@areco.se

Johan Zeidler
Sales Manager
0705-47 21 52
johan.zeidler@areco.se

Ulf Zeidler
Key Account Manager
0705-90 25 97
ulf.zeidler@areco.se

Anders Liljebjörn
Key Account Manager
0705-20 05 03
anders.liljebjorn@areco.se

Jörgen Palm
Key Account Manager
0707-46 42 69
jorgen.palm@areco.se

Friedrich Becker
Key Account Manager
0736-75 62 16
friedrich.becker@areco.se

Johan Wenzel
Customer Support Coordinator
031-746 42 09
johan.wenzel@areco.se

Karine Fabert
Customer Support Coordinator
031-746 42 02
karine.fabert@areco.se

Linda Jingnert
Customer Support Coordinator
031-746 42 04
linda.jingnert@areco.se

Kontakt

Huvudkontor:
Vinkelgatan 13
211 24 Malmö

Scroll