Kontakt

Vår personal har gedigen erfarenhet och hjälper dig gärna med lösningar för dina behov. Tyngdpunkten ligger på flexibilitet, snabbhet och raka besked. Kontakta oss vid förfrågan om priser, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt försäljnings- och supportteam dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Anders Lindell
VD
0709-42 12 22
anders.lindell@areco.se

Coil

Otto Hillerström
Exportsäljare
0736-20 27 47
otto.hillerstrom@areco.se

Charlotte Damgaard
Kundtjänst/Support
0762-38 95 37
charlotte.damgaard@areco.se

Christoffer Dahlström
Inköp & Logistik
0736-20 27 05
christoffer.dahlstrom@areco.se

Stålservicecenter

Jonathan Fyhr
Försäljningschef
0766-34 33 32
jonathan.fyhr@areco.se

Tobias Eberstål
Säljare
0736-23 86 76
tobias.eberstal@areco.se

Hanna Strandh
Kundtjänst/Support
0736-54 32 48
hanna.strandh@areco.se

Niclas Svensson
Produktionsplanering
0736-20 27 50
niclas.svensson@areco.se

Specialstål

Johan Zeidler
Försäljningschef
0705-47 21 52
johan.zeidler@areco.se

Ulf Zeidler
Säljare
0705-90 25 97
ulf.zeidler@areco.se

Anders Liljebjörn
Säljare
0705-20 05 03
anders.liljebjorn@areco.se

Jörgen Palm
Säljare
0707-46 42 69
jorgen.palm@areco.se

Karine Fabert
Kundtjänst/Support
031-746 42 02
karine.fabert@areco.se

Linda Jingnert
Kundtjänst/Support
031-746 42 04
linda.jingnert@areco.se

Johan Wenzel
Kundtjänst/Support
031-746 42 09
johan.wenzel@areco.se

Friedrich Becker
Säljare
0736-75 62 16
friedrich.becker@areco.se

Kontakt

Huvudkontor:
Vinkelgatan 13
211 24 Malmö

Scroll